Мийка для кухні купити в Україні. Ціна від виробника

Мийки

Раковина для кухні - як рука для людини: нічого путнього без неї не зробиш. Вимити посуд, сполоснути овочі і фрукти, намочити губку, очистити руки, нагромадити тарілки з чашками - ну просто багатофункціональний предмет кухонних меблів! У цьому жарті є велика частка правди. Відзначимо, що, крім «отмивательной» функції, кухонні мийки виконують і естетичну: доповнюють і підкреслюють інтер'єр приміщення.

На сайті реалізована функція сортування за ціною, а також пошук мийки для кухні:
• по виробнику;
• по формі;
• за кількістю чаш.
Ми співпрацюємо з такими виробниками кухонних меблів і сантехніки, як Granado, Fabiano, Vankor. Вони давно відомі в Європі і Україні, так що сумніватися в якості і асортименті їх виробів немає причин.

Розрізняються ці вироби за різними параметрами. За формою миття бувають круглі, кутові, овальні, квадратні, каплевидні, прямокутні і трапецієподібні, а також з однієї і двома чашами. Останній варіант дуже зручний для миття великої кількості посуду. Колір раковин - універсальний білий, бежевий, рожеве золото, металік (хром) і чорний.

Купити раковину на кухню на сайті ymarket.com.ua - значить зробити правильний вибір! Консультанти інтернет-магазину Юмаркет допоможуть вам вибрати і замовити кухонні мийки за приємною ціною і згідно з вашими побажаннями.