Бойлери - Купити бойлер в Україні з доставкою

Бойлери

Щоб захистити себе від примх долі у вигляді несподіваного відключення гарячої води, її недостатньо високої температури або слабкого напору, потрібно купити сучасне обладнання, зване водонагрівачами:
• Побутовий бойлер - це водонагрівач накопичувального типу. Тобто він «збирає» в собі гарячу воду, щоб в потрібний час віддати вам.
• Чи існують також проточні нагрівачі, які гріють тільки проходить через них воду, видаючи на виході необхідну температуру.

Безперебійне гаряче водопостачання круглий рік особливо необхідно, якщо в будинку живуть діти, люди похилого або хворі люди. Та й здоровій людині неприємно купатися в крижаній воді, особливо восени та взимку. Тому бойлер - відмінне рішення проблеми. Їх особливості:
• Сучасні моделі електричних бойлерів компактні, з округлими формами, зазвичай білого або металевого (сірого) кольору; вони відмінно впишуться в інтер'єр.
• Обсяг стандартного нагрівача коливається від 15 до 80 літрів. 15 літрів вистачить, якщо людина живе один і не любить довго сидіти у ванній або стояти під душем. 80 літрів вистачить на сім'ю з 3-4 чоловік.

Бренди Ariston і Atlantic зарекомендували себе багато років тому і не втрачають позиції сьогодні. Консультанти інтернет-магазину Юмаркет допоможуть вам вибрати і купити водонагрівачі Арістон і Атлантік за приємною ціною. Доставимо в будь-яке місто України.